Fotbalový klub Tachov

Náš krásný areál se nachází v Pobřežní ulici a je součástí rozsáhlého a rozmanitého komplexu městských sportovišť. Majitelem je Město Tachov.

Fotbalový klub Tachov má k dispozici dvě travnaté plochy a jednu plochu s umělým povrchem, hřiště mají shodný rozměr 105 x 68 metrů.

Za dobu existence stadionu se zde odehrály líté boje nejen našeho klubu, ať měl název jakýkoliv. Svůj domov zde po desítky let měla také Dukla, později VTJ Tachov. Zdejší pažit zažil také řadu mezistátních zápasů v mládežnických kategoriích, a také naši nejvyšší soutěž. Na podzim roku 1995 zde na tři zápasy zápasy našel svůj azyl Union Cheb. Postupně změřil síly s Brnem, Spartou Praha a Viktorií Plzeň. A právě ze zápasu Cheb – Sparta se datuje nejvyšší počet diváků novodobé éry – turnikety prošlo 6.000 lidí!!!

Fotogalerie našeho areálu

další fotografie budou brzy přidány...