E.ON Junior Cup 2014

Trenéři: Mgr. Zdeněk KROPÁČ, Karel TŮŠA

SESTAVA: Václav HABART - brankář, Quang Huy NGUYEN (Honza) - brankář, Jan KRIŠTOFOVIČ - brankář, Vítek KROPÁČ, Matěj ZEMAN, Roman KOFL, Jan HORVÁT, Patrik PRACHT, Dominik PRACHT, Matyáš VALEČKA, Lukáš TŮŠA, Tobiáš ROHÁČ, Adam HELLER, Radek ŠVARCBEK, Lukáš TOLAR, Martin HAAS.

Základní skupina ,,C" - 1. místo ve skupině

FK Tachov - ZČE Plzeň 3:2 Góly: P. PRACHT, HORVÁT, KROPÁČ.

FK Tachov - Ostrov 9:0 Góly: 3x KROPÁČ, P. PRACHT, HORVÁT, ŠVARCBEK, ZEMAN, ROHÁČ, KOFL.

FK Tachov - Město Touškov 9:7 Góly: 2x D. PRACHT, 2x P. PRACHT, ŠVARCBEK, TOLAR, KROPÁČ, HORVÁT, TŮŠA.

FK Tachov - AŠ 6:1 Góly: 3x KROPÁČ, D. PRACHT, TOLAR, TŮŠA.

nadstavba:

Započítali se nám výsledky ze základní skupiny: FK Tachov - ZČE Plzeň 3:2, FK Tachov - AŠ 6:1

FK Tachov - Dolní Rychnov 12:1 Góly: 3x TŮŠA, 2x HORVÁT, 2x ŠVARCBEK, 2x ROHÁČ, D. PRACHT, ZEMAN, P. PRACHT.

FK Tachov - Klatovy 0:1

FK Tachov - Viktoria Plzeň 3:8 Góly: 2x KROPÁČ, ŠVARCBEK.

semifinále:

FK Tachov - Sparta Praha 2:28 Góly: HAAS, ZEMAN.

o 3. místo:

FK Tachov - Sokolov 11:9 Góly: 5x P. PRACHT, 2x HORVÁT, TŮŠA, KROPÁČ, ŠVARCBEK, D. PRACHT.

finále:

Sparta Praha - Viktoria Plzeň 23:1

Dne 3.5.2014 se konal turnaj E.ON Junior CUP v Tachově pro r. ,,2004“ a mladší. Zvláštností tohoto turnaje bylo, že se hrálo systémem 5+1 na dvou  minihřištích souběžně a výsledky se sčítali. Turnaje se zúčastnilo 19 mužstev a konkurence byla opravdu veliká.

Základní skupinou ,,C,, jsme prošli bez zaváhání a postoupili přesvědčivě z prvního místa. Do nadstavbové části turnaje se nám započítávali zápasy ze základní skupiny se ZČE Plzeň a Jiskrou AŠ.  Proti Dolnímu Rychnovu jsme dominovali a smolně prohráli s celky z Klatov a Viktorie Plzeň. Semifinále turnaje nás však neminulo. V něm jsme nastoupili proti Spartě Praha, což je nejlepší tým u nás v této věkové kategorii a podle tohoto to také dopadlo. Prohráli jsme velkým rozdílem, ale kluci se snažili jak mohli. V boji o 3.místo jsme nastoupili proti silnému Sokolovu, kde jsme předvedli heroický výkon a v závěru zápasu jsme byli i šťastnějším týmem.

Je to obrovský úspěch pro Tachovský fotbal skončit v takovéto konkurenci na krásném 3. místě. Musím kluky pochválit za velikou bojovnost a předvedený výkon v celém turnaji. Poslední zápas byl hodně o vůli, kdy kluci už toho měli plný zuby a doslova vydřeli vítězství ve svůj prospěch.

Chtěl bych ještě poděkovat rodičům a všem, kteří nám fandili a postarali se o úžasnou atmosféru během celého turnaje.

Celkové pořadí turnaje E.ON Junior Cup ,,2014":

1. Sparta Praha

2. Viktoria Plzeň